Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs fotograficzny "Pocztówki z wakacji"
data: 04.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Konkurs fotograficzny SwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl zapraszają do udziału w nowym konkursie fotograficznym "Pocztówki z wakacji". Zostanie wyłonionych 50 laureatów, a każdy uczestnik konkursu otrzyma kupon rabatowy ufundowany przez empikfoto.pl.

SwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl zapraszają do udziału w nowym wyjątkowym wakacyjnym konkursie fotograficznym zatytułowanym "Pocztówki z wakacji". Zostanie wyłonionych 50 laureatów, a każdy uczestnik konkursu otrzyma kupon rabatowy ufundowany przez empikfoto.pl.

Okres wakacyjny sprzyja powstawaniu wielu wyjątkowych kolekcji fotografii, wśród których znajdują się takie, które mogłyby stać się chętnie kupowaną pocztówką lub znalazłby miejsce w albumie fotograficznym poświęconym odwiedzonym przez nas miejscu.

50 laureatów konkursu "Pocztówki z wakacji" otrzyma wydruk w formie 30 x 45 cm z Linii Premium, a ich zdjęcie, wraz z historią jego powstania, ukaże się jako autorski artykuł w serwisie SwiatObrazu.pl. Każdy uczestnik, którego praca z opisem zostanie zaakceptowana w konkursie, otrzyma kupon rabatowy na zamówienie odbitek w formatach od 9 x 13 do 30 x 45 w Linii Standard oraz Premium w wysokości 40%.

Konkurs trwa od 4 sierpnia do 4 października 2011.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz galeria konkursowa dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-fotograficzny-pocztowki-z-wakacji-24122.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog