Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs fotograficzny "Polak po pracy"
data: 03.08.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Konkurs fotograficzny Serwisy SwiatObrazu.pl oraz podatki.biz zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Polak po pracy". Konkurs trwa od 28 lipca do 31 października 2011 roku.

Konkurs "Polak po pracy" ma za zadanie w nietypowy sposób udzielić odpowiedzi na pytania: Czy naprawdę większość Polaków w czasie wolnym najchętniej ogląda telewizję, a tylko 20% zajmuje się swoim hobby? Czy czynności niewymagające zbyt intensywnej aktywności ruchowej i umysłowej – oglądanie telewizji lub robienie zakupów to ulubiona forma spędzania czasu ponad 70% naszych rodaków?

Przesłane prace fotograficzne pokazujące nas w czasie wolnym od pracy, będą punktem wyjścia do analizy dla zaproszonych przez SwiatObrazu.pl socjologów, którzy podejmą się oceny kondycji Polaków w raporcie opublikowanym po zakończeniu konkursu. Profesjonalne jury wyłoni laureatów konkursu, którzy otrzymają cenne nagrody.

Zdobywca I miejsca w konkursie otrzyma laptop Lenovo IdeaPad G560 59-053995, laureat II miejsca otrzyma 12 filmów szkoleniowych dla fotografów przygotowanych przez redakcję serwisu SwiatObrazu.pl, nagrodą za zajęcie III miejsca jest książka "Alchemia portretu" wydana przez wydawnictwo Helion. Ponadto przewidziana jest nagroda publiczności dla trzech wyróżnionych fotografii – trzy zestawy filmów szkoleniowych. Również Czytelnicy oceniający zgłoszone do konkursu zdjęcia, biorą udział w losowaniu zestawu filmów szkoleniowych.

Sponsorem konkursu "Polak po pracy" jest firma Sferis. Szczegółowe informacje o konkursie, opis nagród, regulamin konkursu oraz galeria konkursowa znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-fotograficzny-polak-po-pracy-24079.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog