Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 18.11.2017


Katalog stron


Wyjątkowa oferta Magicznego Studia
data: 27.07.2011 /

Wyjątkowa oferta Magicznego StudiaKażda para, która decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego marzy, aby ten dzień był wyjątkowy, pełen emocji i niezwykłych przeżyć – w końcu jest to jeden z najważniejszych dni naszego życia.

Chcemy aby te chwile były uwiecznione i w każdej chwili moglibyśmy do nich sięgnąć na wyciągnięcie ręki – czy to oglądając zdjęcia, czy też film. Chcielibyśmy aby te chwile były uwiecznione w profesjonalny i niezwykły sposób. Dlatego też często szukamy profesjonalnego fotografa, który oferuje swoje usługi w granicach naszego budżetu. Jednak często zapominamy o bardzo istotnej rzeczy – jeden fotograf nie jest w stanie uchwycić wszystkich momentów z różnych perspektyw ponieważ może być tylko w jednym miejscu na raz. I zawsze otrzymujemy tylko jedną możliwość, dlaczego by tego nie zmienić?

Tutaj znakomitym rozwiązaniem jest przygotowana przez Magiczne Studio oferta wynajęcia dwóch fotografów w bardzo atrakcyjnej cenie. Co możemy dzięki temu zyskać? Bardzo wiele! Pierwsze efekty widoczne są w samym kościele, gdzie jeden fotograf chwyci ogólny plan, drugi natomiast skupi się na szczegółach, czy też wykona ujęcie całkowicie z innego planu – tutaj idealnym przykładem jest na przykład przysięga fotografowana równocześnie przy ołtarzu jak i z chóru, czyż takie zdjęcia nie wyglądają niezwykle i potrafią oddać klimat i uczucia tego wyjątkowego dnia? To samo dotyczy także pierwszych kroków jako już małżeństwo – jeden fotograf fotografuje wyjście Młodej Pary z kościoła na dole, drugi natomiast z perspektywy chóru. Oczywiście możliwości jest bardzo wiele i zależą nie tylko od samych fotografów, ale także od Pary Młodej, która wcześniej określi swoje oczekiwania i wymagania. Bardzo ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez Magiczne Studio w przypadku wynajęcia dwóch fotografów jest także możliwość kręcenia krótkich filmów w jakości HD. Dzięki temu zyskujemy dodatkową pamiątkę jakim są filmy z najważniejszych chwil w ciągu dnia np. przysięgi. Sprawia to, że jeżeli oczekujemy czegoś naprawdę wyjątkowego ta oferta jest idealna. A co istotne, dzięki możliwości kręcenia krótkich filmów wynajęcie kamerzysty jest zbędne! Warto odwiedzić stronę www.magicznestudio.com.pl i przekonać się jak atrakcyjną ofertę przygotowali dla nas!Megamocni
http://megamocni.com
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog