Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zmysłowa jesienią - Ona i Oni.
data: 25.07.2011 / Top Secret

Zmysłowa jesienią - Ona i Oni.Marki odzieżowe zdradzają już szczegóły nowych kampanii. Poznaj i nasz sekret. Obejrzyj zdjecia do naszego scenariusza jesiennej opowieści top secret....


Występują:

Ona : młoda, ładna, wrażliwa. Podoba się mężczyznom, nieco eteryczna, epatuje zmysłowością, słowem – bardzo seksowana. Ale to tylko powierzchowność. Jest kobietą ambitną i samodzielną. Kocha życie samo w sobie, ceni każdą chwilę, lecz równie ważne jest dla niej osiąganie sukcesów, niekoniecznie tylko wielkich. Lubi wyzwania i chętnie stawia im czoła. Jej wielką pasją jest taniec. Jest zakręcona na punkcie zdrowego stylu życia, ale nie jest ortodoksyjna. Po prostu stara się żyć w zgodzie z naturą.
Marzenia ...to główna rola na deskach macierzystego teatru i mały domek na wsi.

On I- kochanek.

On II - narzeczony

On III - przyjaciel

Uwagi do obsady.

W roli głównej naszej opowieści występuje Dorota Czaja, ostatnio kojarzona z serialem "Tancerze”, w którym wcieliła się w postać głównej bohaterki – Sylwii. Aktorka, tancerka, modelka. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Pracowała w serialach „Pierwsza Miłość”, „Niania”, teledyskach Feela , Reni Jusis, Budki Suflera, Maryli Rodowicz.
Dorota od roku prowadzi programu modowo /lifestyle’owy „Przymierzalnia”.
Przez kilka lat występowała w paryskim kabarecie Lido. Brała udział w międzynarodowych pokazach mody.

Zarys scenariusza.

Sekwencje I Ona i kochanek

scena pierwsza. Spotkanie na ulicy.

To typowa randka. Długo zwlekała z tym spotkaniem, ale On jest taki męski. Oczarował ją szarmanckim stosunkiem do kobiet, swoją erudycją, dojrzałym spojrzeniem na świat. Przyciąga jak magnes, więc zdecydowała się na to spotkanie. W końcu to tylko miejski spacer.
Tego dnia pada deszcz. Już od pierwszych chwil są więc blisko, tak trudno zmieścić się pod parasolem, ale czy nie jest to ekscytujące...?

scena druga. U niego w domu

Ależ tu pięknie…. dobrze że założyła tę seksowną koronkową sukienkę, pasuje w niej do tego wnętrza. Tak , On jest zdecydowanie baaardzo męski i zmysłowy, czy da radę się oprzeć TAKIEMU mężczyźnie?

Scena trzecia rano na łóżku.

No tak. Stało się. Wspólna wspaniała noc. Było tak cudownie, ale dlaczego życie jest tak skomplikowane? W domu czeka przecież narzeczony. Czy to już naprawdę nowy etap w Jej życiu?
Chyba jeszcze nie jest gotowa...

uwagi dla kostiumografa

W tej sekwencji Drota Czaja wystepuje w ubraniach TOP SECRET. Znakomicie podkreślą jej kobiecość i zmysłowość.

Sekwencja II Ona i narzeczony.

Scena 4

Czekał w domu. Jak zwykle uśmiechnięty, wyluzowany, radośnie podniecony jej obecnością. Tak jest nieustannie od lat. Czy zrozmie i tym razem? Powiedzieć?
Może jednak nie warto burzyć tego co ich łączy. Wspaniała codzienność. Wspólne pasje.. Tak lubią spacery, bieganie, prace w ogródku.. Pieczenie chleba, ich własne przepisy sprawdzane w kuchni przy winie.... Ten zapach. Jego zapach. Zapach domu i bezpieczeñstawa.
Może jak Scarlett "pomyśli o tym jutro"? A na razie zabierają się za pieczenie ciasteczek..

scena 5

Jednak On urabia ją jak ciasto, nie sposób się oprzeć...

scena 6

Ciasteczka chyba sie spalą...Ona jest jednak bardzo uwodzicielski....

uwagi dla kostiumografa:

W tej sekwencji Drota Czaja wystepuje w ubraniach Troll. Znakomicie podkreślą jej naturalność, piękne ciało i zmysłowość!!!

Sekwencja 3 Ona w sali baletowej, Z Przyjacielem.

No tak, te dni były zbyt emocjonalne... .Którego wybrać? Pot, zmęczenie, muzyka i taniec powinny dać ukojenie….

scena 7

ona sama
trening , perfekcyjne ćwiczenia, tylko tak może osiągnąć cel, dostać wymarzoną rolę, a dziś może pozwolą zapomnieć, i uporządkować myśli...

scena 8

pojawia się on - Przyjaciel.

Zawsze przy niej, niezawodny od lat w trudnych sytuacjach. Prawdziwe męskie ramię, na którym można się oprzeć. Ostatnio razem grali w filmie....Tak , jemu można sie zwierzyć....

scena 9 .

Nie, to niemożliwe… On jest est zazdrosny? Skąd aż tyle czułości w pocieszaniu? Zaczyna być coraz bliżej, a dotykając ją jest zniewalający. Przytula mocno, swoim wysportowanym, umięśnionym ciałem....

Czy ze mną jest coś nie tak? zastanawia się Ona..

Wyjątkowo zmysłowa ta jesień...... Ona jedna, ich trzech

uwagi dla kostiumografa:

W tej sekwencji Drota Czaja wystepuje w ubraniach Drywash . Znakomicie podkreślą taneczne ruchy ciała, jej kobiecość i zmysłowość!

Napisy końcowe:

Kogo powinna wybrać?
Przyjdź do sklepów Top Secre & Friends, Top Secret i Troll. Przymierz nasze zmysłowe kolekcje, poczuj się jak Ona. Wybierz swoją wersję tej historii
Ekscytujaca może być ta jesień....Top Secret
94-250 Łódź
ul. Żniwna 10/14
http://www.topsecret.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog