Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Fotografuj z Podlaskim i wygrywaj nagrody!
data: 22.07.2011 / DROSED S.A.

Fotografuj z Podlaskim i wygrywaj nagrody!Ruszył wakacyjny konkurs fotograficzny DROSED pod hasłem „Podlaski. Na śniadanie!”.Na autorów najciekawszych zdjęć z Pasztetem Podlaskim w roli głównej czekają atrakcyjne nagrody.

Ruszył wakacyjny konkurs fotograficzny DROSED pod hasłem „Podlaski. Na śniadanie!”.Na autorów najciekawszych zdjęć z Pasztetem Podlaskim w roli głównej czekają atrakcyjne nagrody.

Podlaski to od lat ulubiony pasztet Polaków. Świetnie nadaje się na rodzinne śniadanie, sprawdzi się także podczas wakacyjnych wyjazdów w góry czy nad morze. Dla wszystkich fanów Pasztetu Podlaskiego firma DROSED przygotowała letni konkurs fotograficzny organizowany w ramach akcji „Lubię laski. Podlaski” na Facebooku.

Aby wygrać jedną z 10 nagród, wystarczy przesłać na adres fotopodlaski@drosed.com.pl autorskie zdjęcie prezentujące śniadanie z pasztetem Podlaskim w roli głównej oraz informację o miejscowości, w której wykonano fotografię. Jury konkursu wybierze 10 najciekawszych zdjęć. Zwycięzca konkursu otrzyma Netbook Acer Aspire one 522. Osoby, które zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają iPody nano 6gen 8GB, natomiast osoby, które zajmą miejsca od 6 do 10 otrzymają głośniki do MP3 2.1 Scott ADX40 W.

Konkurs trwa od 18 lipca do 31 sierpnia. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na serwisie internetowym www.facebook.pl. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronach www.drosed.com.pl oraz na stronie akcji „Lubię laski. Podlaski” na facebooku:
http://www.facebook.com/pages/Lubi%C4%99laskiPodlaski/188213091234175.


DROSED S.A.

DROSED S.A.
ul. Sokołowska 154
08-110 Siedlce
tel. (0 25) 640 00 00
http://www.drosed.com.pl

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog