Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zdjęcia Royalty Free cztery razy taniej!
data: 19.07.2011 / Photogenica sp. z o.o.

Zdjęcia Royalty Free cztery razy taniej!Od początku bieżącego miesiąca zdjęcia oraz grafiki stockowe na licencji Royalty Free, powszechnie stosowane w marketingu, reklamie, grafice internetowej bądź prasie, mogą być nabywane w banku zdjęć Photogenica nawet do 4 razy taniej.

Microstock Photogenica wprowadził bowiem możliwość nabywania praw na korzystanie ze zdjęć i grafik (w tym grafik wektorowych) poprzez pobieranie utworów w systemie kredytów. Użytkownicy Photogenica mogą nabywać pakiety kredytów, a następnie pobierać za kredyty zdjęcia i grafiki. Aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby różnych grup klientów, przygotowano pakiety od 15 poprzez 30, 50, 100, 300 aż do 1000 kredytów, co pozwala na niezwykle precyzyjne dostosowanie wydatków do aktualnych projektów i budżetów. Cena jednostkowa kredytu jest niższa przy zakupie większej ilości kredytów, ponadto klienci otrzymują darmowe kredyty, od 2 w przypadku zakupu pakietu 30 kredytów, aż do 200 przy zakupie 1000 kredytów!

„Wszystkie utwory dostępne w ofercie kredytowej posiadają te same ceny za daną wielkość pliku, już od 1 kredytu za utwór, co jest niewątpliwie znacznym ułatwieniem dla licencjobiorców” - mówi Elżbieta Firszt, Prezes Zarządu Photogenica Sp. z o.o., polskiej spółki Photogenica. „Staramy się również, aby sprostać wymaganiom klientów w odniesieniu do sposobów płatności. Dlatego zarówno za pojedyncze utwory, jak i za kredyty można płacić na bieżąco, oddzielnie za każdy zakup (on-line lub przelewem bankowym), jak również środkami pochodzącymi z uprzedniego doładowania konta w serwisie Photogenica. Doładowanie konta polecamy szczególnie dla klientów, których procedury wymagają, aby płatności były zatwierdzane i wykonywane przez inny zespół osób (np. księgowość lub dział zakupów) niż osoby korzystające ze zdjęć w codziennej pracy. Graficy, kreatywni, bądź marketerzy mogą w takiej sytuacji pobierać utwory bez konieczności wykonywania transakcji finansowych, aż do wyczerpania kwoty doładowania.

By zapoznać się z ofertą utworów dostępnych w ramach pobierania za kredyty, wystarczy wejść na stronę photogenica.pl, zaznaczyć w opcjach wyszukiwania „tylko dostępne” za kredyty i wyszukiwać po polsku lub po angielsku. Ceny w kredytach oraz dostępne wielkości plików są przestawione w widoku powiększonego zdjęcia.

Warto wspomnieć, że polscy klienci banku zdjęć Photogenica nabywając licencje od polskiej spółki, nie muszą zatem zajmować się rozliczaniem podatku u źródła od należności licencyjnych, co może być konieczne w przypadku uzyskiwania licencji od podmiotów zagranicznych.

_____________________________________

Photogenica - to bank zdjęć typu microstock z bazą ponad 13 mln najtańszych utworów Royalty Free - zdjęć, grafik, wektorów oraz ujęć filmowych do wykorzystania w prasie, reklamie, marketingu, grafice użytkowej, na stronach WWW lub w celach prywatnych. Bank zdjęć Photogenica działa na zasadzie sklepu internetowego, w którym można samodzielnie wyszukać, kupić (licencjonować) i natychmiast pobrać zdjęcia, grafiki i klipy. Utwory można nabywać pojedynczo, w systemie kredytów lub w subskrypcji.

Royalty Free - to model licencjonowania utworów (w tym przykładowo fotograficznych, graficznych, filmowych), w którym cena niewyłącznej licencji zależy głównie od wielkości pobieranego pliku, a nabywca otrzymuje bardzo szerokie prawa do korzystania z utworów, na bardzo wielu polach eksploatacji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

Kontakt prasowy:
Andriej Szypiłow
Photogenica Sp. z o.o.
ul. Zbocze 16
02-493 Warszawa
Kom.: +48 600 290 840
Tel.: +48 22 245 38 01
Faks: +48 22 398 10 83
andriej.szypilow@photogenica.pl
photogenica.pl


Photogenica sp. z o.o.
ul. Zbocze 16
02-493 Warszawa
tel. 022 245 38 01
http://photogenica.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog