Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Z Baltic Wood do światowej stolicy mody!
data: 18.07.2011 / Baltic Wood

Z Baltic Wood do światowej stolicy mody!W tym sezonie nastała moda na pełną deskę. Firma Baltic Wood™, zainspirowana najnowszymi trendami, zachęca udziału w konkursie „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”.

Ach, Paryż! Miasto-legenda. Kolebka artystów, mody i zakochanych. Wielokulturowy tygiel i stolica wyszukanej rozrywki. Serce Świata, które warto odwiedzić. Teraz jest na to szansa! Dwuosobowa wycieczka do magicznego Paryża jest nagrodą w rozpoczynającym się 15 lipca konkursie organizowanym przez firmę Baltic Wood™ - „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 26 października 2011 r. zakupić min. 25 m² podłóg we wzorze pełnej deski z linii Elite Line – nagrodzonej Złotym Godłem programu Najwyższa Jakość Quality International 2011. Następnie wraz ze sprzedawcą wypełnić krótki formularz, a potem do 21 listopada 2011 r. przesłać zdjęcie aranżacyjne wnętrza z zamontowaną nową podłogą na adres marketing@balticwood.pl.

Wygrywa autor zdjęcia, które zyska największe uznanie w głosowaniu internautów odbywającym się w dniach 24-30 listopada 2011 r. na stronie www.modanadeske.balticwood.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada 2011 r.

A potem na zwycięzców czekać będzie już tylko wspaniała zabawa, niezapomniane wrażenia, romantyczne chwile, butiki najwybitniejszych projektantów mody i wiele, wiele innych atrakcji…

Podążaj za najnowszymi trendami i przyłącz się do zabawy już dziś!

Szczegóły konkursu, regulamin oraz lista punktów sprzedaży na stronie www.modanadeske.balticwood.pl

Baltic Wood

Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło
tel. 013 444 75 00
faks 013 444 75 07
http://www.balticwood.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog