Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Słoneczna karta z podróży ; nowy konkurs Kolei Mazowieckich
data: 11.07.2011 / Impresja Studio Promocji

Słoneczna karta z podróży ; nowy konkurs Kolei MazowieckichJuż w poniedziałek – 11 lipca – rusza konkurs Kolei Mazowieckich na najlepsze zdjęcie/kolaż zdjęć/film audiowizualny z podróży pociągiem „Słonecznym” obrazujący hasło „Słoneczna kartka z podróży”. W Konkursie przyznane zostaną nagrody tygodnia, miesiąca i wakacji.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich. Od 11 lipca do 4 września (do godz. 15:30) pod adres konkurs@mazowieckie.com.pl będzie można nadsyłać zdjęcia, kolaż zdjęć lub film reklamowy obrazujący hasło „Słoneczna kartka z podróży”, wypełniając formularz i oświadczenie, dostępne na stronie internetowej Kolei Mazowieckich. Na stronie internetowej zamieszczony będzie także harmonogram trwania konkursu – terminy nadsyłania propozycji do nagrody tygodnia, ogłoszenia wyników nagrody tygodnia, miesiąca oraz lata 2011.

Etapy konkursu:
- I etap – wyłonienie od 1 do 5 Zwycięzców najlepszych prac tygodnia.
- II etap – przyznanie Nagrody miesiąca spośród prac wyróżnionych w I etapie konkursu.
- III etap - wszystkie prace osób nagrodzonych w etapie I i II konkursu zostaną opublikowane na stronie www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Konkurs”. Zwycięzca nagrody lata zostanie wybrany na drodze głosowania internatów, którzy w terminie od 9 do 15 września będą mogli głosować na swoja ulubioną pracę. Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu zostaną rozlosowane wakacyj-ne gadżety. Ogłoszenie ostatecznych wyników nastąpi 23 września.

- Jak co roku proponujemy naszym podróżnym skorzystanie z naszej wakacyjnej oferty – pociągu „Słoneczny”, który dowozi mieszkańców Mazowsza do Gdańska – mówi Donata Nowakowska, rzecz-nik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie – W tym roku zapraszamy także do wzięcia udziału w kon-kursie na najlepsze zdjęcie lub film z wakacji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: iPad Ap-ple, aparaty cyfrowe Sony oraz zestawy plażowe.


Impresja Studio Promocji
ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16
http://impresjapr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog