Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Ostatnie dni zgłaszania zdjęć do II edycji konkursu "W ruchu"
data: 05.07.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Ostatnie dni zgłaszania zdjęć do II edycji konkursu Tylko do 13 lipca, do godziny 23.59 można zgłaszać fotografie do organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl oraz Fujifilm konkursu fotograficznego "W ruchu".


Tylko do 13 lipca, do godziny 23.59 można zgłaszać fotografie do organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl oraz Fujifilm konkursu fotograficznego "W ruchu".

Zwycięzca otrzyma aparat Fujifilm FinePix HS20 EXR, wyposażony w 16-megapikselową matrycę CMOS BSI wielkości 1/2 cala oraz obiektyw o 30-krotnym zoomie optycznym.

Autorzy wyróżnionych przez jury prac otrzymają kupony na 150 odbitek, natomiast autorzy, których fotografie zyskają najwięcej głosów Czytelników, otrzymają filmy szkoleniowe przygotowane przez redakcję SwiatObrazu.pl.

Nagroda publiczności to trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Konkurs trwa od 13 maja do 13 lipca 2011 roku.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/ostatnie-dni-zglszania-zdjec-do-ii-edycji-konkursu-w-ruchu-23913.html).
Tam również można obejrzeć galerię konkursową, a także zobaczyć prace laureatów I edycji konkursu

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog