Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Uchwyć wakacyjne chwile w kadrze obiektywu
data: 01.07.2011 / Dentomax Sp. komandytowa

Uchwyć wakacyjne chwile w kadrze obiektywuNiezależnie od tego, gdzie spędzamy nasze urlopowe chwile, zawsze warto mieć przy sobie aparat fotograficzny. A nuż obok nas wydarzy się coś niesamowitego, niewiarygodnego, co warto uchwycić w kadrze?

I nie ważne, czy wypoczywamy w Sopocie, Hurghadzie czy na działce w Zalesianach. Liczy się bystre oko i szybka migawka. W piątek 1 lipca białostocka firma Dentomax ogłosiła wakacyjny konkurs skierowany do wszystkich fotografów - amatorów. Zwycięzca otrzyma kompaktową, wartą kilkaset złotych cyfrówkę. Zabawa potrwa do końca sierpnia.

- Zapraszamy do udziału w specjalnym, wakacyjnym konkursie. Nagrodą główną jest w nim znakomity aparat fotograficzny, przy pomocy którego można wykonać jeszcze lepsze – niż nagrodzona fotografia – zdjęcia – zachęca Kazimierz Klimczuk, szef Dentomaxu, którego klientami są dentyści z całej Polski.

Współczesna technika prawie z każdego z nas uczyniła fotografów – amatorów. Cyfrowe, niewielkie, proste w obsłudze ale o rozbudowanych możliwościach aparaty nie są już żadnym luksusem, ani czymś wyjątkowym. Towarzyszą nam praktycznie zawsze i wszędzie. Aparat zabieramy na spacer, rodzinną uroczystość i oczywiście na wakacje.

- Rocznie wykonujemy setki, jeśli nie tysiące zdjęć. Kto wie, może więc wśród tych, które „pstryknęliśmy” w trakcie urlopu są takie, którymi warto się pochwalić? A przy okazji dać sobie szansę na nagrodę - uważa szef marketingu Małgorzata Słomińska – Wicher.

Zasady są proste. W terminie do 31 sierpnia należy przesłać mailem na adres dentomax@dentomax.pl maksymalnie trzy wykonane osobiście i w trakcie tych wakacji zdjęcia. Autor najlepszego – zdaniem konkursowej komisji – dostanie nagrodę – cyfrowy aparat fotograficzny.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na: facebook.com/DentomaxSpK

Dentomax Sp. komandytowa
Białystok
ul. Nowowarszawska 32/2
http://www.dentomax.pl

Agencja PR Publicum
http://www.publicm.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog