Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 18.11.2017


Katalog stron


Rozstrzygnięcie konkursu "Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D"
data: 29.06.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Galerii Gniezno. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Teresa Kweizer, a głosowało na nie 85 osób.

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów ostatniej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”, który miał miejsce w Gnieźnie. Akcja towarzyszyła ostatniej wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Galerii Gniezno. Do konkursu zgłoszono ponad 40 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Galerii Gniezno przy ul. Pałuckiej 2 w Gnieźnie, otrzyma Pani Teresa Kweizer, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 85 głosów.

Zwycięskie zdjęcie Pani Teresy Kweizer

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

- Pan Daniel Curul – 21 głosów

- Pan Paweł Woźniak – 20 głosów

- Pani Justyna Pytlińska – 6 głosów

- Pan Tomasz Szymanowski – 4 głosy

- Pani Ewa Dylewska – 4 głosy
Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Gnieźnie organizowała Galeria Gniezno, której właścicielem jest firma Pradera (www.pradera.com). Była to ostatnia edycja tegorocznego road show i konkursu wystawy. Street Art 3D w Gnieźnie, po Bydgoszczy, Toruniu i Gdańsku zamyka tę cieszącą się dużą popularnością akcję.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.chgaleriagniezno.pl


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog