Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Fotografowanie żaglowców podczas zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011
data: 15.06.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Fotografowanie żaglowców podczas zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na fotograficzne warsztaty "W kierunku lepszych zdjęć - fotografowanie żaglowców podczas zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011".

W dniach od 7 do 10 lipca 2011 roku w Gdańsku odbędzie się zlot Baltic Sail Gdańsk 2011. Z tej okazji serwis SwiatObrazu.pl oraz firma charter.pl zapraszają na warsztaty fotografowania żaglowców z pokładu łodzi typu RIB. Możliwość fotografowania z małej odległości manewrujących żaglowców to rzadka okazja, a praca z trenerem podczas fotografowania umożliwi uzyskanie niepowtarzalnych fotografii.

Zlot Baltic Sail Gdańsk to największa międzynarodowa impreza żeglarska Gdańska. Podczas jej trwania, oprócz samej możliwości fotografowania różnego typu żaglowców, jachtów i kutrów będzie możliwość brania udziału w wielu imprezach towarzyszących. Celem warsztatów jest poznanie technik wykorzystywanych podczas fotografowania żaglowców z morza. Warsztaty mają również za zadanie umożliwić stworzenie wyjątkowej kolekcji zdjęć.

Zajęcia odbywać się będą każdego dnia w dniach od 7 do 10 lipca 2011 roku w czterogodzinnych turach: 09.30–13.30 oraz 14.30–18.30 na pokładzie łodzi pływającej po Zatoce Gdańskiej. Uczestnicy warsztatów mogą wziąć udział w jednej lub obu turach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/w-kierunku-lepszych-zdjec-fotografowanie-zaglowcow-podczas-zlotu-baltic-sail-gdansk-2011-23722.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog