Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


W kierunku lepszych zdjęć - warsztaty z portretu w Chynowie koło Warszawy
data: 07.06.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

W kierunku lepszych zdjęć - warsztaty z portretu w Chynowie koło Warszawy25 i 26 czerwca w Chynowie koło Warszawy odbędą się warsztaty fotograficzne z fotografii portretu. Prowadzone będą przez Krzysztofa Niesporka – uznanego portrecistę i doświadczonego nauczyciela oraz Artura Nyka – fotografa reklamowego.

Szkolenie będzie odbywało się w towarzystwie profesjonalnych modeli.

Podczas warsztatów Uczestnicy nauczą się, jak rejestrować obraz o żądanych parametrach oraz dowiedzą się, jak wybierać odpowiednie ujęcia. Równocześnie współpraca z zawodowymi modelami – kluczowa dla rozwoju umiejętności fotografowania ludzi – da wszystkim uczestniczącym w warsztatach możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Warsztaty z portretu podzielone będą na dwie części – Tradycyjna fotografia portretowa – prowadzone przez Krzysztofa Niesporka oraz Fotografia reklamowa – prowadzone przez Artura Nyka.

Obszerny program warsztatów zakłada pracę z modelami, będzie również obejmował aspekty techniczne fotografii, omówienie sprzętu i oświetlenia studyjnego, obsługi aparatu, aranżacji scen zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze oraz wiele innych tematów.

Wszelkie szczegóły, dokładny program szkolenia oraz sylwetki prowadzących przedstawione są na stronie organizatora warsztatów www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/w-kierunku-lepszych-zdjec-praktyczne-warsztaty-z-portretu-w-chynowie-kolo-warszawy-23608.html). Tam również znajduje się formularz zgłoszeniowy.

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog