Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs fotograficzny "Lekka rzecz"
data: 03.06.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Konkurs fotograficzny Redakcja SwiatObrazu.pl oraz firma Kata zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Lekka rzecz...". Do wygrania niezwykle lekkie i niezbędne wyposażenie każdego fotografa: plecak, torba i kabura na sprzęt fotograficzny.

Konkurs fotograficzny "Lekka rzecz" - wygraj plecak, kaburę i torbę firmy KATA!

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie „Jakie rzeczy uważam za lekkie?”. Odpowiedzi na to pytanie, w postaci inspirujących zdjęć, należy wysłać do 31 lipca.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają cenne nagrody:
I miejsce - plecak Kata Bumblebee 222
II miejsce - kabura Kata Select 18
III miejsce – torba na tors Kata Lighttri 318

Konkurs trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2011 roku.

Aby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Każde ze zgłoszonych zdjęć musi zostać opatrzone opisem będącym propozycją hasła reklamowego podkreślającego lekkość produktów Kata z serii ULTRA LIGHT.

Szczegółowe informacje na stronie serwisu SwiatObrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-fotograficzny-lekka-rzecz-wygraj-plecak-kabure-i-torbe-na-tors-firmy-kata-23653.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog