Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Rozstrzygnięcie konkursu "Zakręcone zdjęcie z obrazem"
data: 02.06.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w gdańskim Centrum Handlowym Osowa. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Mariola Golińska, a głosowały na nie 202 osoby.

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów gdańskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Centrum Handlowym Osowa. Do konkursu zgłoszono ponad 90 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy
w sklepach CH Osowa przy ul. Spacerowej 48 w Gdańsku, otrzyma Pani Mariola Golińska, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 202 głosy.

Zwycięskie zdjęcie Pani Marioli Golińskiej:

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

- Pani Małgorzata Kocjan – 179 głosów
- Pani Paulina Lipieńska – 168 głosów
- Pani Karolina Kocjan – 86 głosów
- Pani Monika Zjeżdżałka – 57 głosów
- Pani Moncia Skrzyńska – 55 głosów

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Gdańsku organizowało Centrum Handlowe Osowa. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Galerii Gniezno w Gnieźnie.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.chosowa.pl


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog