Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 18.11.2017


Katalog stron


Apple Aperture - praktyczne warsztaty w Warszawie
data: 31.05.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Apple Aperture - praktyczne warsztaty w WarszawieSwiatObrazu.pl zaprasza na warsztaty z obsługi programu Apple Aperture, które odbędą się 18 czerwca w Warszawie. Szkolenie pomoże nauczyć się porządkować zbiory fotografii, przyśpieszyć pracę związaną z obróbką, a przede wszystkim odkryć możliwości plików RAW.

Rola fotografa nigdy nie kończy się po naciśnięciu migawki. W fotografii tradycyjnej ciemnia to powiększalniki, odczynniki, płukanki, kuwety i papiery. W fotografii cyfrowej ciemnia to monitor, komputer oraz oprogramowanie. Aby wydobyć ze zdjęcia maksimum możliwości konieczne jest posiadanie umiejętności posługiwania się narzędziami do obróbki zdjęć. Dzisiaj obróbka zdjęcia stała się integralnym elementem procesu fotografowania. Pliki RAW, dając fotografowi olbrzymie możliwości, jednocześnie wymagają od niego dużej wiedzy o obróbce.

Aperture został stworzony jako kompleksowe narzędzie do wywoływania plików, obróbki, selekcji, opisywania i zarządzania zdjęciami. Wzorowany na nim Lightroom zdobył wielką popularność, choć jego możliwości nie są tak duże jak pierwowzoru.

Warsztaty prowadzone będą przez Artura Nyka, fotografa reklamowego i prawdziwego pasjonata programu Apple Aperture. Będą okazją, by zobaczyć, jak profesjonalista korzysta z tego narzędzia oraz by odkryć możliwości programu, pozwalające lepiej zorganizować i przyspieszyć swoją pracę.

W cenie warsztatów uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu. Przewidziany jest również obiad i przerwa kawowa.

Obszerny program szkolenia, sylwetka prowadzącego, wszelkie szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/apple-aperture-potezne-narzedzie-fotografa-praktyczne-warsztaty-w-warszawie--23544.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog