Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs serwisu SwiatObrazu.pl "Najlepszy artykuł"
data: 18.05.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Konkurs serwisu SwiatObrazu.pl Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza swoich czytelników do udziału w nowym konkursie "Najlepszy artykuł". Konkurs przeprowadzany jest na Facebooku i trwa od 17 maja 19 czerwca 2011 do godziny 23:59.

Warunki uczestnictwa w konkursie „Najlepszy artykuł” są bardzo proste - wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z czytanych artykułów opublikowanych w serwisie SwiatObrazu.pl uważasz za najlepszy? - oraz krótko uzasadnić swój wybór. Odpowiedzi należy udzielać na stronie SwiatObrazu.pl w serwisie Facebook http://www.facebook.com/swiatobrazu, w postaci komentarzy do wpisu "Najlepszy artykuł".

Spośród autorów odpowiedzi wyłonionych zostanie dwunastu laureatów, którzy otrzymają wybrane przez siebie zestawy, składające się z dowolnych trzech filmów szkoleniowych dla fotografów stworzonych przez redakcję SwiatObrazu.pl.

Konkurs trwa od 17 maja 19 czerwca 2011 do godziny 23:59.

Serwis SwiatObrazu.pl posiada już ponad 3500 użytkowników na Facebooku. Redakcja zaprasza każdego, kto nie jest jeszcze fanem SwiatObrazu.pl na Facebooku, do przyłączenia się do grona użytkowników i przystąpienia do konkursu „Najlepszy artykuł”.

Szczegółowe informacje, lista kategorii artykułów oraz spis filmów szkoleniowych SwiatObrazu.pl dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-dla-czytelnikow-serwisu-swiatobrazupl-najlepszy-artykul-23363.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog