Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Zdjęcia ze ślubu i wesela nie tylko dla pary młodej
data: 09.05.2011 / Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.

Zdjęcia ze ślubu i wesela nie tylko dla pary młodejZbliża się sezon ślubów i wesel, który jest wyjątkowym okresem w życiu par młodych. Często cała rodzina przyjeżdża w jedno miejsce z różnych stron Polski, a nawet i świata, nie ma lepszych pamiątek z takich uroczystości niż wspólne fotografie.

Podczas ślubu i przyjęcia weselnego fotograf robi nawet kilka tysięcy zdjęć. Nowożeńcy wybierają zazwyczaj niewielką część z całej puli. A co z pozostałymi? Jak zdobyć zdjęcie zrobione przez fotografa na takich uroczystościach?

Ślub oraz wesele to szczególne chwile w życiu pary młodej. Nic dziwnego, że chce je dzielić z jak największą liczbą bliskich im osób. Zaprasza więc wielu członków rodziny, którzy nie widzieli się przez długi okres czasu. Dla wielu z nas to jedna z nielicznych okazji do porozmawiania oraz sfotografowania się z dalszymi krewnymi, dlatego prosimy fotografa o zrobienie zdjęcia. Mało kto dysponuje bowiem odpowiednimi umiejętnościami lub sprzętem. Następnego dnia wszyscy wracamy do swoich domów. Nie mamy możliwości, czasu lub chęci, aby szukać fotografa, który uwiecznił niezapomniane chwile na swoich zdjęciach. O odbitki możemy poprosić parę młodą, ale oni zazwyczaj po weselu udają się w podróż poślubną, są zajęci sobą i nie chcemy im przeszkadzać lub narażać na dodatkowe koszty.

Idealnym rozwiązaniem, stworzonym z myślą o takich sytuacjach jest platforma do sprzedaży zdjęć ZarabiajNaFotografii.pl. Fotograf, który zarejestruje się na niej, może udostępniać zdjęcia z różnych uroczystości. A my, w dogodnym dla siebie czasie możemy obejrzeć galerię (dostępną wyłącznie dla nas po zalogowaniu) i zamówić wybrane zdjęcia. Płatność za taką usługę możemy uiścić on-line, a zdjęcia otrzymać prosto do domu lub w formie pliku cyfrowego.

„Jeżeli to my planujemy wesele, możemy umieścić na zaproszeniu informację o dostępności zdjęć w prywatnej galerii internetowej. W ten sposób oszczędzimy sporo czasu i fatygi, zdejmując z siebie obowiązek dystrybucji zdjęć wśród licznej rodziny. Jeśli ktoś nie życzy sobie, by jego zdjęcia trafiły do galerii, może zgłosić się w trakcie wesela do fotografa i poinformować go o tym. ”- mówi Paweł Zmysłowski – współtwórca narzędzia Zarabiajnafotografii.pl

Nowe rozwiązanie to szansa dla wszystkich gości weselnych na zakup profesjonalnie zrobionych zdjęć, które upamiętniają to wyjątkowe wydarzenie z naszym udziałem. To również możliwość na zdobycie niesamowitych pamiątek, dzięki którym po latach będziemy mogli przeżyć te cudowne momenty na nowo.

Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.
ul. Zygmunta Starego 38/2
44-100 Gliwice
http://www.vertis.pl

Core PR
http://www.corepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog