Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Już w sobotę Artur Nyk poprowadzi warsztaty o fotoblogu
data: 06.05.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Już w sobotę Artur Nyk poprowadzi warsztaty o fotobloguWarsztaty zatytułowane "Fotoblog, czyli jak prezentować swoje zdjęcia w Internecie?" prowadzone przez Artura Nyka odbędą się w ramach tegorocznego Fotofestiwalu w Łodzi.

Już w sobotę Artur Nyk poprowadzi warsztaty "Fotoblog, czyli jak prezentować swoje zdjęcia w
Internecie?"

Warsztaty "Fotoblog, czyli jak prezentować swoje zdjęcia w Internecie?" prowadzone przez Artura Nyka odbędą się w ramach tegorocznego Fotofestiwalu w Łodzi. Serwis SwiatObrazu.pl obejmuje Fotofestiwal patronatem medialnym, organizując równocześnie w jego ramach warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu.

Artur Nyk - autor fotobloga http://arturnyk.blogspot.com/ mówi o sobie: "Lubię pracę w studiu, gdzie mogę w spokoju spędzać godziny, a nawet dni nad detalem zegarka czy szkła. Fascynuje mnie szukanie piękna tam, gdzie najmniej można się tego spodziewać. W przedmiotach, które nas otaczają, znajduję obrazy niezwykłe. W kobietach widzę piękno nie odkryte i jeszcze coś więcej... Praca z modelami, budowa w studiu dużych dekoracji, długie sesje wyjazdowe to inne oblicze mojej pracy. Lubię wyzwania, lubię robić to, co wydaje się trudne lub niemożliwe. Każdemu trudno jest wybrać spośród swoich prac tych kilka wyjątkowych. Ja mam je jeszcze w swojej głowie i może niedługo już je zrobię. A wtedy znowu podniosę poprzeczkę".

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/artur-nyk-poprowadzi-warsztaty-fotoblog-czyli-jak-prezentowac-swoje-zdjecia-w-internecie--samsung-po-23350.html). Tam również przeczytać można dokładny program szkolenia i poznać szczegóły warsztatów.

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog