Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Rozstrzygnięcie konkursu "Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D"
data: 05.05.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców Łodzi – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Pasażu Łódzkim.

Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Karolina Strojna, a głosowały na nie 224 osoby.

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad cztery i pół tysiąca fanów, ogłoszono laureatów łódzkiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Pasażu Łódzkim. Do konkursu zgłoszono około 50 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Pasażu Łódzkiego przy Al. Jana Pawła II 30 w Łodzi, otrzyma Pani Karolina Strojna, za zdjęcie w szczękach rekina. Na zdjęcie to Internauci oddali 224 głosy.

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych
o wartości 100 zł każda. Nagrody otrzymują:

- Pani Paulina Klimas – 36 głosów

- Pan Rapti Mortengel – 29 głosów

- Pan Michał Kusio – 15 głosów

- Pan Łukasz Banasiak – 13 głosów

- Pan Wojciech Janowski – 11 głosów

Partnerem konkursu była Stacja Nowa Gdynia, wyjątkowe centrum biznesowo – sportowe. Stacja Nowa Gdynia ufundowała karnety dla osób, które zrobiły zdjęcia na tle obrazu przedstawiającego basen. Nagrody uprawniające do czterech bezpłatnych wejść na pływalnię otrzymają Pan Rapti Mortengel oraz Pani Anna Budziak.

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Łodzi organizował Pasaż Łódzki. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.pasazlodzki.pl.


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog