Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Zostanie przyznana Nagroda publiczności w konkursie "Street Photo"
data: 02.05.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Zostanie przyznana Nagroda publiczności w konkursie Serwis SwiatObrazu.pl, organizator konkursu "Street Photo - Twoja fotografia uliczna", ogłasza, że zostanie przyznana Nagroda publiczności w konkursie. Nagrodami - również dla głosujących - są filmy szkoleniowe dla fotografów.

30 kwietnia upłynął termin zgłaszania fotografii w organizowanym przez SwiatObrazu.pl konkursie "Street Photo - Twoja fotografia uliczna". Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem - zostało do niego zgłoszonych ponad 1200 prac. W związku z ogromną liczbą naprawdę świetnych prac, redakcja SwiatObrazu.pl postanowiła zwrócić się do swoich czytelników, aby przystąpili do oceny konkursowych zdjęć i przyznali nagrody publiczności.

Nagroda publiczności to trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Jeden zestaw jest przeznaczony dla czytelników, którzy ocenili zgłoszone w konkursie "Street Photo - Twoja fotografia uliczna" fotografie.

Na zestaw filmów szkoleniowych składają się następujące tytuły:

Praca z plikami RAW - pierwsze kroki w Adobe Photoshop Lightroom
Profesjonalne wycinanie z tła w Adobe Photoshop – film szkoleniowy
Zachwycające fotografie w technice HDRI - dla początkujących

By ocenić fotografię, należy zalogować się w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie w galerii konkursu "Street Photo - Twoja fotografia uliczna" wybrać zdjęcie i przyznać ocenę w skali od 1 do 10.

Więcej informacji na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-street-photo-twoja-fotografia-uliczna-zostanie-przyznana-nagroda-publicznosci-23339.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog