Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Już za dwa dni Techniki HDRI - praktyczne warsztaty w Warszawie
data: 28.04.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Już za dwa dni Techniki HDRI - praktyczne warsztaty w WarszawieJuż 30 kwietnia w Warszawie odbędą się praktyczne warsztaty Techniki HDRI. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDRI) oraz ich obróbkę.

Już za dwa dni, 30 kwietnia, w Warszawie odbędą się praktyczne warsztaty Techniki HDRI. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDRI) oraz ich obróbkę.

Podczas szkolenia omówiona zostanie technika HDRI, możliwości jej wykorzystania, a także sposoby wykonywania zdjęć źródłowych oraz ich łączenie i obróbkę w programie graficznym. Uczestnicy warsztatów otrzymają na zakończenie film szkoleniowy dla fotografów pt. "Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych".

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografowaniem z wykorzystaniem techniki HDRI, które interesuje zdobycie lub udoskonalenie umiejętności w tym zakresie. W szczególności szkolenie kierowane jest do tych fotografów, którzy w tracie swojej pracy korzystają, bądź chcą w przyszłości korzystać z aplikacji Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop CS5.

Obszerny program warsztatów, szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy odstępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/juz-za-dwa-dni-techniki-hdri-praktyczne-warsztaty-w-warszawie-23325.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog