Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 18.11.2017


Katalog stron


Na majówkę do Torunia
data: 28.04.2011 / Urząd Miasta Torunia

Na majówkę do ToruniaSpecjalny serwis internetowy z informacjami o tym, co ciekawego dzieje się w Toruniu w długi, majowy weekend uruchomił Ośrodek Informacji Turystycznej. OIT zaprasza także na weekendowe zwiedzanie miasta pod opieką przewodnika. Oczywiście za darmo.

Przewodnicy czekają na chętnych 1, 2 i 3 maja o godz. 12.00 przed Ośrodkiem Informacji Turystycznej przy Rynku Staromiejskim 25. Majówkowe zwiedzanie jest darmowe.

Ponadto na stronie internetowej http://www.it.torun.pl/opis-1088-Weekend+majowy+w+Toruniu.html znaleźć można wszystkie informacje związane z Toruniem i majówką: o godzinach otwarcia toruńskich muzeów, galerii sztuki, seansach w Planetarium, pokazach światła i dźwięku przy fontannie Cosmopolis. W świąteczny, majowy weekend będzie też można wybrać się na nocne zwiedzanie Fortu IV i wycieczkę statkiem po Wiśle. Propozycji jest wiele.

W serwisie są także informacje o komunikacji kolejowej, autobusowej, miejskiej, parkingach, noclegach czy usługach przewodników.

Toruń - jak każde miasto z bogatą historią - ma swoje magiczne miejsca.Turyści i torunianie wskazują na zaułek opodal Krzywej Wieży, łuki między kamienicami ul. Ciasnej, rozległy Bulwar Filadelfijski, cały obieg Rynku Staromiejskiego, zawsze tłumną ul. Szeroką, przytuloną do Starówki Dolinę Marzeń. Do toruńskich klimatów należą także tradycyjne spotkania pod pomnikami Flisaka, grającego na skrzypcach żabom oraz Mikołaja Kopernika - tego, który "wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię". W mieście narodzin wielkiego astronoma naturalną rzeczą dla setek tysięcy widzów jest także wizyta na seansach toruńskiego Planetarium.

Urząd Miasta Torunia
Wały Gen. Sikorskiego 8
87-100 Toruń
http://www.torun.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog