Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Nowy aparat Sony Cyber-shot HX7
data: 15.04.2011 / Matrix Media S.C.

Nowy aparat Sony Cyber-shot HX7Sony wypuszcza na rynek kolejną nowość. Cyber-shot HX7 ma sprostać wymaganiom każdego amatora fotografii. Aparat ma zastąpić starszy model, DSC-HX5, który cieszy się w Internecie bardzo dobrą opinią.

Poprzednik uzyskał na wielu portalach internetowych ok. 90% pozytywnych recenzji użytkowników.
Nowy Cyber-shot posiada szereg interesujących funkcji. Wbudowany przetwornik Exmor R w technologii CMOS, poprawiającej kontrast zdjęć i zmniejszającej zużycie energii, zapewnia aparatowi rozdzielczość 16,2 megapiksela i dobrą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Producent wyposażył urządzenie w szerokokątny obiektyw G Lens 25 mm z 10x zoomem optycznym.

- Nowy Cyber-shot to aparat, który pozwoli robić ładne zdjęcia nawet laikowi. Jest bardzo mały, ale pozwala na wykonywanie zdjęć w bardzo dużej rozdzielczości nawet przy ograniczonym dostępie światła. Producent wzbogacił urządzenie o nawigator GPS. Aparat doskonale nadaje się więc do uwieczniania życia rodzinnego, czy całodniowych wycieczek w teren. Jego poprzednik cieszył się dużą popularnością i bardzo dobrymi opiniami – mówi Rafał Zych, właściciel sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

HX7 posiada wiele funkcji ułatwiających i wzbogacających robienie zdjęć panoramicznych. Sam łączy serię fotografii w celu uchwycenia szerszego krajobrazu. Funkcja Sweep Multi Angle, po zrobieniu kilku zdjęć, daje możliwość oglądania w 3D tej samej sceny z różnych perspektyw. Zastosowane technologie automatycznie potrafią dopasować ustawienia aparatu dla osiągnięcia optymalnych efektów, dlatego do jego obsługi nie są potrzebne wyspecjalizowane umiejętności.

Więcej informacji o produkcie: http://www.matrixmedia.pl/p,pl,3756,sony+dsc-hx7vb++towar+dostepny+od+reki+24h+dostawa+pl+gw+dzwon+-+0801+00+33+95.html

Kontakt dla mediów:
Aleksander Skałka, Benhauer
Aleksander.skalka@benhauer.pl
Tel. 12 376 42 85


Matrix Media S.C.
60-650 Poznań
ul. Obornicka 227
http://www.matrixmedia.pl

Benhauer
http://www.benhauer.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog