Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu już za dwa dni w Łodzi
data: 12.04.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu już za dwa dni w ŁodziJuż za dwa dni, na targach w Łodzi odbędą się ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo CYFROWA KREACJA OBRAZU. Do współpracy zaproszeni są eksperci firm Samsung, Eizo, Epson, Corel, Fomei oraz Sony.

Już za dwa dni odbędą się ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo CYFROWA KREACJA OBRAZU, podczas których wszyscy miłośnicy fotografii i filmu pod okiem specjalistów będą mieli okazję zgłębiać wiedzę m.in. na temat prawidłowego wykonywania zdjęć i obsługi aparatu, oświetlenia studyjnego, kalibracji sprzętowej monitorów. W tym roku do współpracy zaproszeni są eksperci firm Samsung, Eizo, Epson, Corel, Fomei oraz Sony.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała dla odwiedzających targi bogaty program warsztatów. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć informacji dotyczących technik HDRI. Dowiedzą się, co oznacza termin Street Creative, jak montować obrazem i na czym polega sztuka patrzenia. Będą świadkami premierowego pokazu najnowszego programu do montażu video Corel® VideoStudio® Pro X4. Poznają magiczny świat 3D dzięki Sony Vegas Pro 10, a firma Epson zabierze wszystkich w świat cyfrowej ciemni.

Warsztaty CYFROWA KREACJA OBRAZU to również doskonała okazja do zgłębienia tematu fotoblogów. Wraz z firmą Samsung uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak prawidłowo prezentować swoje zdjęcia w Internecie. Wiedzą na temat fotografowania w podróży podzieli się Zygmunt Novák. Będzie można również dowiedzieć się, czym jest kreatywna obróbka fotografii w programie Corel® Painter TM 11, jak stworzyć profesjonalny album fotograficzny i jak wykonać „apetyczne” zdjęcia.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie swiatobrazu.pl (Formularz i program warsztatów: http://www.swiatobrazu.pl/cyfrowa-kreacja-obrazu-2011-podczas-xiv-targow-film-video-foto-22891.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog