Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Fotoblog Roku 2011 - wybór zwycięzcy miesięcznej edycji
data: 07.04.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Fotoblog Roku 2011 - wybór zwycięzcy miesięcznej edycjiJuż 15 kwietnia zostanie wyłoniony drugi laureat miesięcznej edycji konkursu Fotoblog roku 2011 organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl. Na stronie organizatora można zobaczyć fotoblogi wyróżnione przez redakcję.

Już 15 kwietnia zostanie wyłoniony drugi laureat miesięcznej edycji konkursu Fotoblog roku 2011 organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl. Uczestnicy konkursu mają okazję powalczyć nie tylko o zaszczytny tytuł, ale także o nagrody, których wartość przekracza 12 tysięcy złotych: drukarki fotograficzne firmy Epson, aparaty cyfrowe marki Casio Exilim, bony na zakupy w sklepach House oraz torby i plecaki marki Lowepro.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl co tydzień wyróżniała fotoblogi, na które zwróciła szczególną uwagę, wpisy publikowane były na stronie serwisu. Wśród nich można zobaczyć najróżniejsze fotografie: od podróżniczych, krajobrazowych, fotografii przyrody, aż fotoblog kulinarny.

Jeszcze tylko przez tydzień można głosować na zwycięzcę miesięcznej edycji konkursu.
Cały konkurs trwa do 15 września, regulamin, szczegóły, zasady zgłaszania fotoblogów oraz głosowania dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. (http://www.swiatobrazu.pl/nie-przegap-ostatnie-dni-glosowania-na-zwyciezce-miesiecznej-edycji-konkursu-fotoblog-roku-2011-23162.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog