Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami dla najmłodszych
data: 07.04.2011 / Ziabaqlu

Fotylki, czyli zabawy ze zdjęciami dla najmłodszychZapraszamy na wielkanocną sesję zdjęciową dla dzieci! Specjalnie dla Was wymyślamy Fotylki - kolorowe i lotne jak motylki, ale nie ulotne jak chwila! Odkryj nasz pomysł na unikatowe wydarzenie – sesję zdjęciową dla dzieci, połączoną z zabawą i stylizacją.

Chcemy zapisać piękne dzieciństwo na atmosferycznych fotografiach w naszym specjalnie zbudowanym na to wydarzenie studiu dla dzieci, które powstanie w przytulnym wnętrzu kawiarni-bawialni FikuMikuCafé.
ZIABAQLU i Fabryka Zdjęć zapraszają wszystkie Wasze szkraby do zabawy w malowanie twarzy, przebierańce i tańce, uśmiechy i smakowite pyszności dla wszystkich gości – zdjęcia będzie można od razu zabrać ze soba, a nawet wysłać w formie świątecznej kartki do całej rodziny, ciekawej jak rosną nasze pociechy.

Inauguracyjne spotkanie z Fotylkami już 9-ego kwietnia. Będziemy w atmosferze wiosennej i pełnej wielkanocnych kicających zajączków, pierzastych kurczaków i motylków. W takiej aranżacji w naszym atelier fotografii, Wasze pociechy mogą zapisać się na Fotylku!

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=209108755768747

Zaczynamy o godzinie 11:00
Miejsce: Kawiarnia FikuMikuCafé, Zwycięzców 32, Warszawa

Fotylki będą odbywały się również w przyszłości, dlatego zapraszamy na naszą stronę, gdzie już wkrótce www.fotylki.pl

Ziabaqlu
Grochowska 316/320
03-839 Warszawa
tel. 506105236
http://www.ziabaqlu.com

Sisu
http://www.sisu.com.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog