Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Zarabiaj na fotografii i wygraj wycieczkę w dowolne miejsce na Ziemi!
data: 06.04.2011 / Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.

Zarabiaj na fotografii i wygraj wycieczkę w dowolne miejsce na Ziemi!Firma Vertis.pl, twórca usługi ZarabiajNaFotografii.pl, organizuje konkurs dla profesjonalnych fotografów. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, tym voucher o wartości 6 000 zł.

Konkurs, realizowany jest w serwisie ZarabiajNaFotografii.pl. Ta innowacyjna platforma internetowa umożliwia każdemu zainteresowanemu fotografowi udostępnienie i sprzedaż zdjęć poprzez specjalne galerie internetowe. Dzięki temu fotograf, uzupełniając swoją ofertę o sprzedaż zdjęć za pośrednictwem internetu, ma możliwość zwiększenia swojego dochodu pochodzącego z obsługi wszelkich eventów okolicznościowych np.: komunii, wesel czy imprez firmowych. Uczestnicy sfotografowanego wydarzenia, powiadomieni uprzednio o zamiarze utworzenia ekspozycji (np. za pośrednictwem specjalnych wizytówek), będą mogli nabyć interesujące ich zdjęcia. Z kolei fotografowie, mają szansę zarobić dodatkowe pieniądze na zdjęciach, których pierwotnie by nie wykorzystali.

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, w tym nagroda główna - voucher o wartości 6 000 zł na wycieczkę dla dwóch osób w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.

Aby wziąć udziału w konkursie, należy założyć oraz aktywować konto fotografa w serwisie Zarabiajnafotografii.pl i rozpocząć sprzedaż zdjęć. Użytkownicy platformy mają niepowtarzalną okazję zarabiać na zdjęciach, poszerzyć grono swoich odbiorców, a dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest podzielony na miesięczne etapy i będzie trwał do końca 2011 roku. Na zwycięzców, czyli trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki (zarobiły najwięcej na sprzedaży zdjęć w serwisie), czekają atrakcyjne nagrody: voucher o wartości 6000 zł do wykorzystania na dowolnie wybraną wycieczkę dla dwóch osób (z oferty portalu wczasyzagraniczne.eu), profesjonalne warsztaty fotograficzne i tablet ViewPad 7.

Ponadto, w każdym miesiącu wyróżniony zostanie Lider Miesiąca, czyli osoba, która osiągnie najlepszy wynik w ostatnich 30 dniach. Otrzyma on nagrodę w postaci konta fotografa w wersji srebrnej na platformie Zarabiajnafotografii.pl, a także możliwość prezentacji swojej sylwetki oraz dorobku fotograficznego w serwisie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przestrzeganie zasad regulaminu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie http://www.zarabiajnafotografii.pl.

Vertis.pl Internetowe Laboratorium Fotograficzne sp. j.
ul. Zygmunta Starego 38/2
44-100 Gliwice
http://www.vertis.pl

Core PR
http://www.corepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog