Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Przepis na zdjęcie: sushi - warsztaty fotografii kulinarnej
data: 31.03.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Przepis na zdjęcie: sushi - warsztaty fotografii kulinarnejSerwis SwiatObrazu.pl przygotował wyjątkowe warsztaty fotografii kulinarnej "Przepis na zdjęcie". Warsztaty obejmują kurs robienia sushi oraz kurs fotograficzny.

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował wyjątkowe warsztaty fotografii kulinarnej "Przepis na zdjęcie". Warsztaty odbędą się 27 maja w Warszawie, a uczestnicy szkolenia nauczą się przygotowywać sushi, a następnie, wykorzystując efekty swojej pracy, wykonywać zdjęcia, które wzbudzą apetyt i wywołają przyjemne uczucia estetyczne.

Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą spróbować swoich sił w kulinarnej fotografii, do pasjonatów gotowania i fotografii, osób prowadzących internetowe blogi z kuchennymi przepisami, fotografujących właścicieli kawiarni lub restauracji.

Fotografia kulinarna często kojarzy nam się z bardzo intensywną obróbką komputerową. "Wystarczy przeciętna fotografia, resztę poprawia się w Photoshopie" – to dość powszechne, błędne przekonanie. Większość z nas sądzi, że produkt z sesji fotograficznej nie nadaje się do jedzenia, zawiera mnóstwo sztucznych dodatków, barwników i substancji zastępujących prawdziwe potrawy. Uczestnicy warsztatów fotografii kulinarnej "Przepis na zdjęcie" poznają techniki przygotowania potrawy do sfotografowania. Nauczą się poprawnie oświetlać plan i tak dobierać aranżację, by zdjęcie wyglądało profesjonalnie i przede wszystkim pobudzało apetyt u odbiorcy. Nauczą się odpowiedniej ekspozycji w tego rodzaju zdjęciach oraz otrzymają wskazówki, jak bez zastosowania profesjonalnego sprzętu osiągnąć dobry poziom zdjęć w domowej kuchni.

Szczegóły oraz obszerny program warsztatów znaleźć można na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/przepis-na-zdjecie-sushi--warsztaty-praktyczne-gotowanie-i-fotografowanie-23070.html).

Tam również znajduje się formularz zgłoszeniowy.

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog