Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 18.11.2017


Katalog stron


3 dni do spotkania Czytelników SwiatObrazu.pl Oko w oko w Katowicach
data: 29.03.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

3 dni do spotkania Czytelników SwiatObrazu.pl Oko w oko w KatowicachJuż tylko trzy dni pozostały do spotkania organizowanego dla swoich Czytelników przez serwis SwiatObrazu.pl w Katowicach. Spotkanie "Oko w oko" odbędzie się już 1 kwietnia.

Spotkanie Czytelników serwisu SwiatObrazu.pl odbędzie się już 1 kwietnia w Katowicach. Uczestnicy spotkania wezmą udział w ciekawych wykładach oraz dyskusjach, a także w spacerze fotograficznym. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma film szkoleniowy dla fotografów pt. "Uratuj swoje zdjęcia".

Podczas spotkania Małgorzata Pióro opowie o sztuce patrzenia, jak patrzeć i czuć, aby porządkować w kadrze świat wokół siebie w ułamku sekundy. Zygmunt Novák wprowadzi Uczestników w świat apetycznych zdjęć, przekazując garść wskazówek, jak bez zastosowania profesjonalnego sprzętu wykonać fotografie potraw w domowej kuchni. Marcin Woźniak opowie o histogramie, jako o narzędziu bardzo użytecznym w analizie, ocenie i ustalaniu prawidłowej dla danego zdjęcia ekspozycji.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w spacerze fotograficznym, a na zakończenie spotkania zostaną omówione zdjęcia wykonane w plenerze.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się nas stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. (http://www.swiatobrazu.pl/zostaly-3-dni-do-spotkania--czytelnikow-swiatobrazupl-oko-w-oko-w-katowicach-23050.html)

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog