Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Rozstrzygnięcie konkursu "Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D"
data: 17.03.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla Zabrzan – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” – towarzyszącego wystawie Street Art 3D w CH Platan. Zwycięskie zdjęcie wykonał Pan Krzysztof Komandera, a głosowało na nie 618 osób.

Na stronie konkursu www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad 3 tysiące fanów, ogłoszono laureatów zabrzańskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w lutym w Centrum Handlowym Platan. Do konkursu zgłoszono ponad 150 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Platan przy Pl. Teatralnym 12, otrzyma Pan Krzysztof Komandera za zdjęcie przy obrazie wodospadu, na które Internauci oddali rekordowe 618 głosów.

Dodatkowo wyróżniono pięć osób, z których każda otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 100 zł. Są to:

- Pani Jolanta Woźnik – 503 głosy,

- Pani Paula Środoń – 228 głosów,

- Pani Anna Michalska – 163 głosy,

- Pani Grażyna Komandera – 161 głosów,

- Pani Bożena Kopeć – 56 głosów

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Zabrzu organizowało Centrum Handlowe Platan. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Toruniu w Centrum Handlowym Kometa, a 30 marca rozpocznie się w Łodzi w Pasażu Łódzkim.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę Centrum Handlowego Platan: www.chplatan.pl.


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog