Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Ekstremalny weekend w obiektywie
data: 17.03.2011 / Zibi S.A.

Ekstremalny weekend w obiektywieW najbliższy weekend rusza nowy sezon BMX w Polsce. 19 marca podczas NINTENDO BMX DAY 2011 warszawski skatepark Jutrzenka będzie miejscem prawdziwego święta dla każdego pasjonata zainteresowanego rowerowymi wyczynami.

Z tej okazji firma Casio przygotowała konkurs na najlepsze zdjęcie z tego wydarzenia. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone kompaktami Exilim.

NINTENDO BMX DAY 2011 to kolejna edycja wydarzenia, które w zeszłym roku ściągnęło setki zawodników nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski. 19 marca skatepark Jutrzenka zmieni się w centrum sportów ekstremalnych w Polsce. W ciągu trwania imprezy widzowie będą mogli zobaczyć popisy najlepszych zawodników rywalizujących ze sobą w dwóch kategoriach: amator i pro.

Każda impreza związana ze sportami ekstremalnymi jest atrakcyjna dla oka i… obiektywu. Z doświadczenia wiemy, że podczas tego typu wydarzeń widzowie wykonują po kilkadziesiąt zdjęć. Chcielibyśmy zachęcić ich do dzielenia się swoimi pracami i pasją. Stąd pomysł na zabawę – mówi Piotr Wierzbicki z firmy ZIBI, wyłącznego dystrybutora Casio na Polskę.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Podczas pierwszego, zadaniem uczestników jest zamieszczenie do 26 marca na stronie www.exilim.freestyle.pl zdjęcia z NINTENDO BMX DAY 2011. Drugi etap, to głosowanie internautów na najciekawsze prace, które potrwa do 17 kwietnia.

Najpopularniejsza i najlepiej oceniana fotografia zostanie nagrodzona stylowym aparatem Casio Exilim EX-Z2000, wyposażonym w baterię umożliwiającą wykonanie nawet 580 zdjęć na jednym ładowaniu. Laureat drugiego miejsca otrzyma szybkostrzelny kompakt Casio Exilim EX-FS10, który pozwala nagrywać filmy z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Natomiast autor trzeciego najpopularniejszego zdjęcia wygra zestaw gadżetów firmy Casio.

Konkurs startuje 19 marca.


Zibi S.A.

Zibi S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa
tel. 022 32 89 111
http://www.zibi.pl

Planet PR
http://www.planetpr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog