Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Oko w oko - spotkania czytelników serwisu SwiatObrazu.pl
data: 03.03.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Oko w oko - spotkania czytelników serwisu SwiatObrazu.plSerwis SwiatObrazu.pl zaprasza na spotkania fotograficzne prowadzone przez Małgorzatę Pióro, Zygmunta Nováka i Marcina Woźniaka. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymają film szkoleniowy dla fotografów pt. "Uratuj swoje zdjęcia".

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował dla swoich czytelników ciekawe spotkania fotograficzne. Prowadzone one będą przez zawodowych fotografów oraz redaktorów serwisu: Małgorzatę Pióro, Zygmunta Nováka i Marcina Woźniaka. Każdy z uczestników na zakończenie spotkania otrzyma film szkoleniowy dla fotografów pt. „Uratuj swoje zdjęcia” oraz certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Uczestnicy spotkań Oko w oko wezmą udział w spacerze fotograficznym, wykładach oraz wspólnej dyskusji. Małgorzata Pióro opowie o sztuce patrzenia: jak patrzeć i czuć, aby porządkować w kadrze świat wokół siebie w ułamku sekundy; Zygmunt Novák wprowadzi uczestników w świat apetycznych zdjęć, przekazując garść wskazówek, jak bez zastosowania profesjonalnego sprzętu wykonać fotografie potraw w domowej kuchni; Marcin Woźniak natomiast będzie opowiadał o histogramie jako o narzędziu bardzo użytecznym w analizie, ocenie i ustalaniu prawidłowej dla danego zdjęcia ekspozycji. Część spotkania poświęcona będzie ocenie zdjęć uczestników.

Spotkania będą odbywały się 31 marca w Warszawie, 1 kwietnia w Katowicach, 4 kwietnia we Wrocławiu, 5 kwietnia w Lublinie, 26 kwietnia w Poznaniu, 27 kwietnia w Szczecinie oraz 28 kwietnia w Gdańsku.

Więcej o spotkaniach, sylwetki prowadzących oraz szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/kategoria,warsztaty).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog