Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Photogenica wita wiosnę: co tydzień 50 000 nowych zdjęć
data: 02.03.2011 / Photogenica sp. z o.o.

Photogenica wita wiosnę: co tydzień 50 000 nowych zdjęćBank zdjęć Photogenica zadziwia swą dynamiką rozwoju: właśnie rozpoczął kilkumiesięczny maraton dodawania do swojej oferty on-line co tydzień 50 000 nowych zdjęć.

Bank zdjęć Photogenica, zadziwia swoich klientów oraz obserwatorów dynamiką powiększenia oferty.
Dwa tygodnie temu Photogenica rozpoczęła niespotykaną na rynku fotografii komercyjnej akcję polegająca na dodawaniu co tydzień ponad 50 000 nowych kreatywnych utworów! Każdy tydzień w banku zdjęć ma swoją własną tematykę, w tym np. piękno i uroda, biznes, styl życia, kulinarne zdjęcia, kreatywne zdjęcia, zdjęcia dzikiej natury.

"Są to bardzo ciekawe kreatywne utwory do zastosowań reklamowych, pochodzące zarówno od wielu fotografików z Polski , Europy Centralnej, jak również od jednego z najbardziej uznanych kreatywnych brandów fotograficznych Corbis /Veer. Akcja będzie trwała kilka miesięcy - mówi Andriej Szypiłow, Prezes Zarządu Photogenica - cieszymy się, że możemy zaproponować ten nowy i jakościowy materiał naszym odbiorcom w bardzo atrakcyjnych cenach: od 12 zł za zdjęcie.

Niewątpliwie warty uwagi grafików i designerów jest fakt, że aktualnie na stronie agencji fotograficznej Photogenica mogą oni znaleźć kilkadziesiąt tysięcy grafik wektorowych w formacie EPS - gotowych do zakupu 24/7.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami pod koniec ubiegłego roku Photogenica poszerzyła swoją ofertę o kilka tysięcy fragmentów wideo w jakości HD.

W ten właśnie sposób - oferując użytkownikom prawie 11 mln utworów - zdjęć, grafik, grafik wektorowych oraz klipów wideo, w cenach zaczynających się od kilkudziesięciu groszy za zdjęcie (w ofercie subskrypcyjnej), proponując wciąż nowy kontent oraz dogodne formy płatności za zakupione licencje, Photogenica staje się coraz bardziej atrakcyjnym dostawcą niedrogich produktów wizualnych wśród czołówki polskich agencji fotograficznych.
Oby tak dalej!
http://photogenica.pl/


Photogenica sp. z o.o.
ul. Zbocze 16
02-493 Warszawa
tel. 022 245 38 01
http://photogenica.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog