Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


MamaProjekt - fotograficzna aktywizacja kobiet
data: 02.03.2011 / Future Simple

MamaProjekt - fotograficzna aktywizacja kobietMamaProjekt to galeria fotografii stworzona na www.dziecisawazne.pl i skierowana do mam, fotografujących swoje dzieci. W projekcie mogą wziąć udział zarówno kobiety, które fotografią zajmują się zawodowo, jak i te, dla których jest ona amatorską przygodą.

“Gospodyni domowa” to brzmi przestarzale. Nowoczesne mamy nie patrzą już na macierzyństwo jak na poświęcenie, nie ograniczają się do obowiązków domowych. Rozwijają się, jednocześnie czerpiąc radość z bycia matką i kobietą. Stawiają sobie coraz wyższe wymagania, szukają nowych możliwości realizacji. Na placach zabaw nie wymieniają się przepisami kulinarnymi, ale wizytówkami. Pośród domowych obowiązków odnajdują czas dla siebie i swojego dziecka, coraz częściej robią z nim to, co naprawdę lubią. Mama fotografująca to mama kreatywna, odważna, ambitna i z pomysłem - mama, która poprzez fotografię określa swoją codzienność.

“Chodzi mi o to, by robić to, co sprawia, że czuję się szczęśliwa i spełniona. Fotografia daje mi to poczucie. I choć zdjęcia są niedoskonałe, niedokadrowane, pozostawiające wiele do życzenia pod względem ostrości, to jednak najlepiej i najwierniej oddają chwile, które znacznie je przewyższają pod względem piękna i perfekcji.” - mówi Iza, mama dwuletniego Karola.

MamaProjekt to galeria dla kobiet, które rozwijają swoje pasje mimo, a może właśnie poprzez macierzyństwo. Fotografia jest najciekawszą opowieścią, najlepszą formą pamiętnika, a dla matek szansą na aktywność poza domowymi obowiązkami. MamaProjekt skierowany jest do kobiet, dla których macierzyństwo jest sztuką, również dosłownie.

“Projekt angażuje nie tylko kobietę, ale całą rodzinę. Wspólna zabawa przy tym, co wszystkim sprawia radość, zacieśnia więzi i tworzy atmosferę bliskości” - podkreśla Alicja Szwinta-Dyrda, pomysłodawczyni projektu - redaktor naczelna serwisu Dziecisawazne.pl.


Future Simple
Kraków
Koło Strzelnicy 2/6
http://futuresimple.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog