Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Konkurs Street Photo - Twoja fotografia uliczna
data: 02.03.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Konkurs Street Photo - Twoja fotografia ulicznaSwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w nowym konkursie fotograficznym "Street Photo - Twoja fotografia uliczna". Konkurs zakończy się 30 kwietnia, a jego zwycięzca zostanie nagrodzony zestawem najnowszych książek wydawnictwa Helion.

SwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w nowym konkursie fotograficznym „Street Photo – Twoja fotografia uliczna”. Konkurs zakończy się 30 kwietnia, a jego zwycięzca zostanie nagrodzony zestawem najnowszych książek wydawnictwa Helion „Fotografia Prasowa. Z obiektywem za kulisami niezwykłych wydarzeń” autorstwa Kennetha Kobré oraz „Fotografia daleko od domu” autorstwa Artura Chmielewskiego.

Street Photo to rodzaj fotografii dokumentalnej, która ukazuje osoby w codziennych sytuacjach, przebywające w miejscach publicznych jak np. ulice ale nie koniecznie – mogą to być parki, plaże czy place. Fotografia uliczna pokazuje świat zastany w określonym momencie, w ten sposób stanowi pewnego rodzaju lustro dla społeczeństwa. Jest to swoisty reportaż portretujący codzienność. Najsłynniejsze zdjęcie fotografii ulicznej zrobił Henri Cartier-Bresson, utrwalając jeden decydujący moment. Redakcja SwiatObrazu.pl czeka na efekty fotograficznych spacerów po mieście swoich czytelników.

Regulamin konkursu, szczegółowe informacje oraz opis nagród dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/konkurs-street-photo--twoja-fotografia-uliczna-22838.html).

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog