Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Poznaj swój aparat i zachwyć swoimi zdjęciami
data: 28.02.2011 / ŚwiatObrazu sp. z o.o.

Poznaj swój aparat i zachwyć swoimi zdjęciamiW najbliższą sobotę we Wrocławiu odbędą się warsztaty przeznaczone dla wszystkich osób, które posiadają aparaty fotograficzne: warsztaty "Zapanuj nad swoim sprzętem - wspólne fotografowanie bez zbędnych słów".

Zapanuj nad swoim sprzętem i otrzymuj fotografie dokładnie oddające Twoje zamierzenia, to główne założenie warsztatów fotograficznych, które odbędą się już w najbliższą sobotę we Wrocławiu. Mają one unikalną formułę, są pozbawione wykładów teoretycznych i oparte są przede wszystkim na wspólnym fotografowaniu. Każdy punkt programu to wykonanie serii zdjęć pod okiem trenera, którego zadaniem jest umożliwienie Uczestnikom bezbłędnej realizacji założeń ćwiczenia. Dopiero po opanowaniu zasad można pozwolić sobie na ich łamanie i szukanie własnej drogi rozwoju.

Celem warsztatów jest zdobycie praktycznych umiejętności, które pozwolą na właściwe wykorzystanie takich wielkości jak przysłona i czas naświetlenia. Uczestnicy nauczą się świadomie wykorzystywać kolory i wynikający z nich wpływ na kompozycję zdjęcia, poszukiwać świadomie kompozycji i kadru, robić zdjęcia, na których znalazło się to, co widzieli i czuli w danej chwili.

W programie między innymi: kadrowanie, ekspozycja, kolory na zdjęciach i rodzaje oświetlenia, czułość ISO, autofokus.

Zapisz się już dzisiaj: http://www.swiatobrazu.pl/zapanuj-nad-swoim-sprzetem-wspolne-fotografowanie-bez-zbednych-slow-we-wroclawiu-22435.html.

ŚwiatObrazu sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 247
31-348 Kraków
http://www.swiatobrazu.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog