Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Rozstrzygnięcie konkursu "Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D"
data: 16.02.2011 / Effective Public Relations

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla Bydgoszczan – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” – towarzyszącego wystawie Street Art 3D w CH Rondo. Zwycięskie zdjęcie wykonał Pan Robert Walczak, a głosowało na nie 298 osób.

W Walentynki 14 lutego 2011 r., na stronie www.facebook.com/streetart3d ogłoszono laureatów bydgoskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja
ta towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera – Street Art 3D prezentowanych w styczniu w Centrum Handlowym Rondo. Do konkursu zgłoszono ponad 100 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”. Dodatkowo przyznano jedno wyróżnienie, które otrzyma zdjęcie z obrazem żużlowca, a dla wszystkich uczestników konkursu przewidziano nagrody pocieszenia w postaci rabatu na bilety wstępu na XXX. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych. Najwdzięczniejszymi i najbardziej fotogenicznymi obrazami okazały się widok wodospadu, wyłaniających się spod ziemi ruchomych schodów oraz otwarta paszcza rekina – to właśnie one były najczęściej fotografowane przez osoby biorące udział w konkursie.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1, otrzyma Pan Robert Walczak za romantyczne zdjęcie przy obrazie wodospadu, na które Internauci oddali rekordowe 298 głosów.

Dodatkowo wyróżniono pięć osób, z których każda otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 100 zł. Są to:
- Pani Maria Ryba - 202 głosy,
- Pan Max Sykuła – 156 głosów,
- Pani Natalia Skrzeszewska – 74 głosy,
- Pani Asia Szostak – 43 głosy,
- Pani Marta Słomkowska – 31 głosów.

O dodatkowe wyróżnienie walczyły zdjęcia wykonane z obrazem 3D prezentującym żużlowca. Komisja Konkursowa, w której zasiedli m.in. przedstawiciel CH Rondo oraz przedstawiciel ŻKS Polonia Bydgoszcz, wybrała zdjęcie Pana Maxa Sykuły. Otrzyma on VIP-owskie zaproszenie dla dwóch osób na dowolne zawody żużlowe rozgrywane na stadionie Polonii w Bydgoszczy. Zaproszenie uprawnia do bezpłatnego wstępu na Trybunę Główną i gwarantuje możliwość wejścia do parkingu żużlowego, odwiedzenia boksu Tomasza Gapińskiego i porozmawiania
z żużlowcem.

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Bydgoszczy organizowało Centrum Handlowe Rondo, a jego partnerem był Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Zabrzu w Centrum Handlowym Platan, a 5 marca rozpocznie się w Toruniu, w Centrum Handlowym Kometa.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę Centrum Handlowego Rondo: www.chrondo.pl.


Effective Public Relations

Effective Public Relations
Plac Inwalidów 10
01-552 Warszawa
tel. (0-22) 822 07 52
fax (0-22) 822 05 95
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog