Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Sukces kalendarza marki BOLS
data: 16.02.2011 / CEDC Int. Sp. z o.o.

Sukces kalendarza marki BOLSKalendarz marki BOLS na 2011 rok w krótkim czasie stał się hitem. Szczęśliwi posiadacze, do których trafił nowy kalendarz będą mogli spędzić cały nowy rok w towarzystwie pięknych, skąpo ubranych dziewczyn, w klimacie gorącego, słonecznego lata.

Nowy, ekskluzywny kalendarz Ambasadorek marki BOLS bardzo szybko stał się wśród mężczyzn jednym z najbardziej pożądanych na rynku.
Ze względu na duże zainteresowanie kalendarzem, producent zdecydował się na udostępnienie w internecie jego zdjęć. Do tej pory zdjęciami z limitowanej edycji kalendarza mogli cieszyć swoje oko jedynie fani Ambasadorek, którzy zdobyli Kalendarz na Facebooku. Aktualnie na stronie www.bols.pl również internauci mogą już zobaczyć zdjęcia z Ambasadorkami marki BOLS.

Dostępny od listopada kalendarz zebrał entuzjastyczne opinie na Facebooku:
„Kalendarz niesamowity :) świetny no i wiadomo… najlepszy jaki powstał na rok 2011” (wypowiedź na Facebooku, 24 grudzień 2010)
„…Jestem pod wrażeniem. Dawno nie widziałem tak starannie wykonanego kalendarza przez żadną firmę. W sumie to nigdy. …BOLSowy kalendarz daje tyle pozytywnej energii, wygląda to wszystko niesamowicie” (Facebook, 24 grudzień 2010).

Dwanaście pięknych i seksownych dziewczyn w słonecznej scenerii Morza Śródziemnego w połączeniu z artystycznymi fotografiami greckiego mistrza fotografii – Tassosa Vrettosa to z pewnością wielki atut tego kalendarza. Jego zeszłoroczna edycja zebrała szereg bardzo pochlebnych opinii i porównań do najbardziej popularnych na świecie kalendarzy z top modelkami, takimi jak kalendarz Lavazza czy Pirelli

Dla zainteresowanych kalendarz Ambasadorek marki BOLS z limitowanej edycji jest wciąż do zdobycia na eventach prowadzonych przez markę BOLS.

Na Facebooku na profilu Ambasadorek BOLSa można zobaczyć film z sesji zdjęciowych do kalendarza, podczas których zawsze panowała gorąca atmosfera i dobra zabawa:
http://www.facebook.com/ambasadorki#!/video/video.php?v=158024550892034


CEDC Int. Sp. z o.o.
Kowanowska 48
Oborniki Wielkopolskie
22 45 66 030
http://www.cedc.com

ATW Communications
http://www.atwcom.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog