Fotografia - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Walentynkowe deklaracje z Casio
data: 15.02.2011 / Zibi S.A.

Walentynkowe deklaracje z CasioFirma Casio zaprasza wszystkich zakochanych do walentynkowej zabawy. Od tygodnia fani profilu Casio Exilim Polska składają miłosne deklaracje dla swoich ukochanych. Teraz aby otrzymać aparat Casio Exilim H5 - muszą je spełnić.

„Ubiorę stringi i przyjadę do mojej narzeczonej na rowerze” – oto jeden z wielu szalonych pomysłów fanów Casio Exilim na Facebooku. Ideą zabawy jest wygłoszenie deklaracji na profilu Casio, a następnie jej spełnienie oraz udokumentowanie w postaci zdjęcia lub filmu video. Wśród użytkowników strony znalazły się także m.in. obietnice nauczenia się na pamięć składu kadry narodowej w piłce nożnej, przygotowania staropolskiej imprezy w saunie czy przybycia na kolację do ekskluzywnej restauracji w stroju… króliczka Playboya.

Na autorów najciekawszych walentynkowych filmów i zdjęć czeka 12-megapikselowy aparat Casio EX-H5, w „kolorze miłości”. Oprócz mechanicznej stabilizacji obrazu kompakt posiada również dziesięciokrotny zoom optyczny oraz umożliwia kręcenie filmów wysokiej jakości HD.

Użytkownicy swoje fotografie mogą publikować do końca lutego, bezpośrednio na fan page’u Casio pod adresem www.facebook.com/CasioExilimPolska. Natomiast filmy można przesyłać na specjalny kanał serwisu You Tube - www.youtube.com/CasioExilimPolska.

Zwycięzców poznamy na początku marca.

Zibi S.A.

Zibi S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa
tel. 022 32 89 111
http://www.zibi.pl

Planet PR
http://www.planetpr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Fotografia - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Fotografia - strona główna | Fotografia - wiadomości | katalog